Uudis

Ma tahan taksot, mitte torumeest. Ehk uut Bolti veel rakendustepoest ei leia

Bolti äpp kannab esialgu veel nime Taxify

Taxifyt enam ei ole, nüüd on Bolt. Bolti aga veel rakendustepoes peaaegu ei ole, seal on endiselt Taxify.

iOSi App Store’is Bolti otsides pakutakse esmalt Bolti-nimelist brauserit, seejärel mingit sotsiaalmeedia analüüsimise vidinat. Järgmisena leiame Bolt.works nimelise teenuse, mille kaudu saab ehitajaid leida, edasi tulevad mingid välguanimatsiooni äpid. Taksot tellida esialgu ei saa, isegi siis, kui nimekirja edasi kerida.

Taxify leiame alles siis, kui, noh, sisestamegi otsingusse Taxify. Ka juhirakendus Taxify Driver on kenasti vana nimega olemas.

Mis Androidis toimub?

Sisestame Google Play otsingusse “Bolt” Esiteks saame jälle selle ehitajate vahendust pakkuva äpi. “Kuulge, ma ei taha torumeest, ma tahan taksot!” Aga saan hoopis Bolt nimelise muusikamängija. Ja, ohohoo! tõukerattarendi Bolt. See tegutseb aga USAs ja Geeniusele teadaolevalt ei ole Taxifyga… vabandust, Boltiga seotud. Selle uue Boltiga, mis enne Taxify oli siis.

Enne meie taksotellimis-Boltini jõudmist tuleb läbi kerida veel erinevate välgukleepsude äppide nimekiri, mingi regemuusika fännide äpp ja muud sarnast. Alles nimekirja kümnendalt kohalt leiame rakenduse Bolt, Taxify.

Seega, kes tahab taksoga sõita, peab endiselt, vähemalt täna hommikul, rakendustepoest otsima sõna “Taxify”.

Üleskutse

Aita meil podcaste teha ja saa kingituseks Geeniuse kraami

Toetan Autotundi Toetan Restarti Kuulan saateid

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.