Probleemid lahendatud: nüüd saab taas Selverisse uue ID-kaardi tellida

Teenust laiendati

ID-kaart.Foto: Riigi infosüsteemi amet

Kui veebruari keskpaigas peatati RIA ettekirjutuse alusel ajutiselt ID-kaartide ja elamisloakaartide väljastamine, siis eilsest õhtust alates on see võimalus jälle olemas ning ka ID-kaarte ja elamisloakaarte saab taas tellida oma kodu või töökoha lähedasse kauplusesse. Esimesed inimesed on praeguseks seda võimalust juba ka kasutanud. 

PPA identiteedi ja staatuste büroo teenuse omanik Marit Abram ütles, et tänaseks on ületatud paar kuud tagasi ilmnenud takistused ID-kaartide väljastamiseks. „Tänaseks on Selverites dokumentide väljastamise protsess põhjalikult auditeeritud ning meil on olemas täielik kindlus, et inimesed võivad julgelt dokumentide väljastuskohana valida kaubandusketi teades, et see on sama turvaline ja usaldusväärne kui dokumendil PPA teenindussaalis järel käimine,“ täiendas Abram.

Abrami sõnul on teenus osutunud väga populaarseks ja seetõttu on PPA laiendanud seda 40 Selverisse üle Eesti.

Selveri juht Kristi Lomp lisas, et üle-eestilise kaubandusketina on Selveril hea meel pakkuda nüüdsest veelgi laiemat kaetust dokumentide kättesaamisel. “See on lisandväärtus ja suurepärane võimalus kõigile, kes soovivad oma dokumente kätte saada endale sobivamas asukohas ja kellaajal,“ sõnas ta.

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Igal argipäeval

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate tehnoloogia-, auto-, raha- ja meelelahutusportaali olulisematest lugudest.