Uudis

Samsung peatas volditava Galaxy Foldi müügi, sest nende ekraanid läksid katki

Samsungi mobiiliboss DJ Koh tutvustas USAs San Franciscos Samsung Galaxy Fold volditavat telefoni.Foto: AP/Scanpix

Samsung peatas volditava ekraaniga Galaxy Fold nutitelefoni müükimineku vaid loetud päevad enne lubatud müügikuupäeva, milleks oli 26. aprill. Millal telefon nüüd müügile jõuab, see ei ole teada.

Samsung saatis volditava Galaxy Fold nutitelefoni eeltellinud klientidele kirja, kus seisab, et paljud testijad leidsid seadmest elemente ja aspekte, mida parandada, mille tõttu peatab Samsung seadmete müügi kuniks probleemid on parandatud.

Probleemid puudutavad otseelt katkiminevaid volditavaid ekraane. Ekraanid purunesid mitmetel arvustajatel vaid loetud tunnid pärast telefoni kasutusele võttu. Hoolimata sellest, et Samsung müüs telefoni ligi 2000 euroga ja lubas, et ekraan peab vastu ligi 200 000 avamist ja sulgemist.

Üheks põhjuseks on olnud ekraanil oleva kaitsekile eemaldamine, mida teha ei tohi. Paljud testijad võtsid selle ära, mille tulemusel hakkas ekraani plastik murenema ja selle alla tekkisid kühmud. Samsung lubab ka kile kohta käivaid juhiseid parandada, et kasutajad seda ei eemaldaks.

Eeltellimuse teinud klientidele lubab Samsung uue tarneaja kohta infot jagada kahe nädala pärast, seega 6. mail.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.