Uudis

Eestlaste loodud krüptovaluuta Dagcoin on teeninud juba miljoneid

Dagcoin OÜ tegevjuht Nils Grossberg.Foto: Erakogu

Eestlaste arendatatav krüptovaluuta Dagcoin on aasta algusest saadik hakanud võrkturunduse kaudu uue hooga levima. Möödunud aasta suvest tegevust alustanud Dagcoin on lühikese ajaga võrkturunduse abil teeninud miljoneid eurosid.

Dagcoine saab hetkel omandada vaid läbi DagUniversity koolituspakettide, mida saab soetada ka Bitcoinide eest. DagUniversity Bitcoini rahakotti vaadates selgub, et sealt on läbi käinud 124,24641255 Bitcoini, mille tänane väärtus eurodes on veidi alla 800 000 euro.

Veel nädal tagasi oli sama hulk Bitcoine väärt üle miljoni euro. Rahakoti omanikud on sinna laekunud raha agaralt kasutanud, tänase päeva seisuga on seal alles vaid 0,02259132 krüptovaluutat, mis eurodesse ümberarvutatuna on vaid 140 eurot. Bitcoinid kanti Dagcoini kontolt välja enne krüptovaluuta väärtuse suurt langust.

Majanduslikult hästi läheb ka Dagcoin OÜ-l, mille käive oli novembri lõpu seisuga 123 188 eurot. Ettevõttes töötab kuus inimest, kelle eest on tööjõumakse tasutud summas 9964 eurot.

“Dagcoin OÜ pakub oma koostööpartnerite ja töötajatega IT-arendust ja selle tugiteenuseid. Kõigest sellest koosneb ka vastavalt arvetele Dagcoin OÜ käive. Dagcoini all kajastub ainult teenuse osutamine vastavalt esitatud arvetele. DagUniversity ja Dagcoini vastu on viimastel kuudel suurem huvi tõusnud Hollandis, Itaalias, Rumeenias, Venemaal, enamikus Ladina-Ameerika riikides, aga endiselt ka esirinnas Aasia riigid,” sõnas Dagcoin OÜ tegevjuht Nils Grossberg.

Kuigi Grossberg oli valmis kommenteerima Dagcoini käivet, siis ei ole ta mitmete nädalate jooksul vastanud küsimusele, mis puudutas ettevõttele kuuluvat Bitcoini rahakotti.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.