STARTUp Day 2020 blogi

Tagasivaade 2019. aasta sTARTUp linna tähtsamateile sündmustele

2019 on peaaegu läbi ja nüüd on aeg vaadata tagasi kõigele, mis on sTARTUp linnas toimunud! Ja see on olnud üks edukas aasta! Siin on peaaegu möödunud aasta olulisemad sündmused:

Jaanuar

sTARTUp Day 2019 – aasta algas Baltikumi suurima ettevõtlusfestivaliga! Milline suurepärane algus hämmastavale aastale! 4000 külalist, 120 esinejat ja palju suurepäraseid ideid, tutvusi, inspiratsiooni jne.

Veebruar

sTARTUp Day sai uue peakorraldaja – Marili Vihmann! Tal on tugev visioon ja palju kogemusi. Võime olla kindlad, et sTARTUp Day 2020 on suurepärastes kätes!

Aprill

Kolmas UX Tartu, mille teemaks oli, kas UX päästab maailma? Vastus: kui säästame hea kasutajakogemuse kaudu piisavalt inimeste aega, jääb neil päevas rohkem aega maailma päästmiseks.

Tartu Biotehnoloogiapargi inkubaatoriettevõte TBD-Biodiscovery sai 4,5 miljoni euro suuruse investeeringu!

Mai

Nortal sai 50 miljoni euro suuruse investeeringu! Viimasel ajal on nad märkimisväärselt laienenud Saksamaal ja USA-s.

Juuli

Metallica kontsert – kujutage ette 100 000 elanikuga linna, kus toimub kontsert 60 000 külastajale! Tartu tegi seda! Muide, Tartu Smart City kogus kontserti ja sellel ajal linnas toimunu kohta erinevaid andmed ja need avaldatakse sTARTUp Day 2020 laval!

August

Tartu valiti 2024. aastal Euroopa kultuuripealinnaks! Rohkem kommentaare pole vaja. Pärast kogu tehtud tööd oleme kindlad, et sellest saab LEGENDAARNE aasta!

September

sTARTUp Day idee autor Andres Kuusik jättis oma jalajäljed Tartu teerajajate  alleele. Tartu linn andis sellega startup kogukonnale tohutu tunnustuse, valides Kuusiku üheks 3-st inimesest, kes jätsid oma jälje alleele!

sTARTUp Psychology toimus esimest korda! Üritus keskendus ettevõtjate vaimsele tervisele ja enesearengule.

Fractory sai 7-kohalise investeeringu! Lisaks nimetati nad Tartu silmapaistvaimaks startupiks.

Oktoober

eAgronom sai AmChamilt EL noorte ettevõtluse auhinna! Nad võlusid kohtunikke oma tugeva ärimudeli ja suurepärase lahendusega säästva põllumajanduse valdkonnas.

Pipedrive ehitab Tartusse Torni! Kuna nad kasvavad kiiresti ja vajavad rohkem ruumi, otsustas Pipedrive ehitada keskkonnasõbraliku kontori, mis mahutaks üle 100 töötaja!

November

Tartu Ülikool sai ärinduse ja majanduse erialade edetabelis 201.–250. koha! Pole ime, et Tartus toimub nii palju, kui kõik tudengid saavad koolist kaasa parima ettevõtliku mõtteviisi!

SPARK Demo tegi Wall of Fame seina! Sellele seinale pääsevad ainult ägedad Tartu idufirmad.

Detsember

Nevercode sõlmis Google’iga partnerlepingut! See toob neile sisse viiekohalise numbri iga kuu! Samuti on Nevercode’il uus tegevjuht Martin Jeret.

—-

Kas järgmine aasta saab olema veelgi parem? See on meie enda kätes. Alusta oma edulugu, tulles sTARTUp Day‘le 29.-31. jaanuaril!

Märksõnad: , ,

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.