Hea nipp

Salanipp: nii saad taas püsivalt vana Facebooki kujundust kasutada

Facebooki vana kujunduse tagasi saamine pole tegelikult üldse keeruline.Shutterstock

Rubriiki toetab

Facebook otsustas vana disaini ehk Classic Facebookiga septembris lõpparve teha ja kasutajad viidi uue kujunduse peale üle, meeldigu see neile või mitte.

Mõnda aega säilis võimalus lülitada vana kujunduse peale tagasi, kuid seejärel seati piiranguks 48 tundi ja tänaseks on see nupp sootuks ära kadunud.

Olenemata sellest ei pea uue Facebookiga leppima, sest klassikalise kujunduse peale saab üsna lihtsalt tagasi minna. Hoolimata sellest, et Facebook seda võimalust enam ei paku.

Oleme Geeniuses varem rääkinud sellisest brauserilaiendusest nagu Facebook Purity, mis eemaldab Facebooki brauseriversioonist reklaamid ja on muidu ka kasulik tööriist.

Nüüd on Facebook Purity autor valmis saanud brauserilaienduse nimega Revert Site, mis laseb soovijatel vana Facebooki disaini edasi kasutada. Selle kasutamine on lihtne: lae brauserilaiendus siit alla ja seejärel ilmub brauseri aadressiriba paremale Revert Site nupp. Ava uuesti Facebook, mis peaks nüüd vana kujundusega olema.

Revert Site trikitab Facebooki arvama, et sa kasutad vana veebibrauserit. Kuna uus Facebook vanu brauseriversioone ei toeta, siis lülitubki see automaatselt vana kujunduse peale.

Pole siiski garantiid, et see nipp igavesti töötab, seega lõppkokkuvõttes tasub igaks juhuks ikkagi uue Facebookiga vaikselt harjuma hakata.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.