Uudis

Igaüks võib nüüd vaadata Eesti Laulu finaallugusid liitreaalsuses

Lauluvõistlusel “Eesti Laul” on valminud koostöös Tere piimatööstusega liitreaalsuslahendus, mis toob mobiilirakenduse vahendusel kõik Eesti Laulu poolfinalistid vaatajate-kuulajate-fännide argiellu: kööki, vanni või treeningsaali!

Selleks, et “Eesti Laulu” finalistid külla kutsuda, pole vaja teha muud, kui osta Eesti Laulu sümboolikaga Tere piimapakk, laadida alla äpp lehelt app.tere.eu, suunata telefoni kaamera piimapakile ning “Eesti Laul 2018” artistid on oma etteastega sinu ees või peopesal või kusiganes fännid neid näha soovivad.

“Eesti Laulu” produtsent Mart Normet rõõmustab, et lualuvõistlus ei tiivusta ainult muusikuid, vaid ka inimesi ja ettevõtteid ägedamalt toimetama.

“Meil õnnestus koostöös Terega teha midagi, millest oleme unistanud juba aastaid ehk et tuua “Eesti Laul” päriselt iga Eesti inimese koju, otse sülle! Nüüd on see tehtud ja tehniliselt vägagi keerukas projekt on suure õhina saatel õnnelikult valmis saanud ning loodame, et see tükike innovatsiooni toob kodudesse palju rõõmu,” rääkis Normet.

Ühisprojekt kestab kuni märtsikuuni, mil toimub “Eesti Laul 2018” finaalkontsert Saku Suurhallis.

Oled sa GEENIUS, RIKAS või PRO? Vali sobiv tellimus siit.

Populaarsed lood mujal Geeniuses

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.