Uudis

Lakkamatult üürgav Bolti elektritõuks rikkus Tallinna kesklinna kortermaja elanike hommiku

Bolt elektritõukeratas Tallinnas.Foto: Scanpix

Geeniuse toimetusele kirjutas Rasmus, kelle esmaspäeva hommiku rikkus ära kortermaja hoovi jäetud Bolti elektritõukeratas, mis otsustas miskipärast, et aeg on vahet pidamata alarmi tuututada.

Juhtum toimus Tallinna kesklinnas Gonsiori tänaval ja tõukeratta üürgamine kostus isegi viiendale korrusele üsna valjult välja. “Ma kuulsin seda väga selgelt isegi vetsus,” kurtis Rasmus.

Rasmuse korterikaaslane käis hoovis ja proovis tõukeratast vait saada, kuid seegi ei õnnestunud. Väidetavalt oli tõukeratas külili, rattad käisid ja kraapisid muru, aga sõita sellega ei saanud. Seega oli keeruline rasket tõukeratast mujale tõsta.

Korterikaaslane pöördus ka Bolti klienditoe poole, kuid sealt vastust ei saanud. Nii üürgaski Bolti tõukeratas vahet pidamata poolteist tundi järjest, kuni see lõpuks tühjaks sai.

“Väga häiriv ja segas keskendumist, isegi viiendal korrusel pidi kõrvu kinni hoidma,” võttis Rasmus juhtumi kokku.

Geeniuse toimetus küsis Boltilt, et mis tõukerattaga juhtus ja mis peaks tegema, kui säärane olukord ka teistel ette tuleb.

Bolti pressiesindaja Karin Kase vastas, et tehnikaga paraku vahel juhtub nii, et see kipub rikki minema.

“Inimestel, kes märkavad kummaliselt käituvat tõukeratast, palume sellest teada anda Bolti klienditoele. Seda saab teha nii läbi Bolti mobiilirakenduse, meie Facebooki lehel või kirjutades e-posti aadressile tallinn@bolt.eu,” sõnas Kase.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses