Uudis

Sel telefonil on päriselt äärest ääreni ekraan ja liikuv selfikaamera

Vivo on saanud valmis telefoniga Nex, millel on tõeliselt äärest ääreni ekraan ning käsu peale välja hüppav selfikaamera.

Nex telefonil on selfikaamera, mis telefoni korpusest välja hüppab, kui sellega pilti teha soovitakse. Tänu säärasele lahendusele on võimalik telefoni esipaneelist 91,24% muuta ekraaniks.

See venitab seadme 6,5-tollise 1080 OLED-ekraani pea täielikult servast servani, vaid seadme allosas on kitsas riba. Ekraanil on erilisi omadusi veelgi. Näiteks puudub telefonil kuular, kust telefoniga rääkides helistaja häält kuulda.

Selle asemel väriseb ekraan hästi kiiresti, edastades sellega heli. Samuti on ekraani sisse ehitatud sõrmejäljelugeja, kuid see ei hõlma endas suurt osa ekraanist, vaid katab pisemat, ühe sõrme suurust ala, millele asetatud näppu skaneeritakse.

Ka telefoni sisemus on täis tuubitud tipptehnoloogiat. Seadmes on Snapdragon 845 protsessor, 8 GB muutmälu, 4000 mAhaku ja 256 GB mälu. Kõigest sellest on olemas ka veidi lahjem versioon, koos Snapdragon 710 protsessori, 6 GB muutmälu ja 128 GB mäluga.

Mõlema mudeli põhikaameraks on 12 megapiksline f/1.8 kaamera koos 5 megapikslise f/2.4 lisamooduliga. Liikuv selfikaamera on 8-megapiksline. Lisaks kõigele on seadmel ka kõrvaklapipistik!

Seade on veidi suurem kui tavalised tippklassi nutitelefonid, kaaludes umbes 199 grammi ning olles 7,98 millimeetrit paks.

Hetkel on seade müügil vaid Hiinas, ja maksab umbes 660 eurot võimsama mudeli puhul.

Ära jää ilma päeva põnevamatest lugudest

Telli Geeniuse uudiskiri

Saadame sulle igal argipäeval ülevaate olulisematest Geeniuse teemadest.

Populaarsed lood mujal Geeniuses